O nás

Hľadáte spoločnosť poskytujúcu pohrebné služby v Holíči, priľahlom okolí  a Trnavskom kraji? Pohrebná služba POHREBNÁ SLUŽBA ZÁHORIE s.r.o., prevezme starosti za Vás. Zabezpečujeme komplexné pohrebné služby, resp. služby súvisiace s pohrebom na základe objednávky obstarávateľa pohrebu v prevádzke na adrese Bratislavská 272/6, Holíč.

Zabezpečujeme prevozy zosnulých po celej SR, medzinárodné prevozy v celej EÚ a UA, ktoré sú realizované nonstop, výkopové práce, úprava zosnulých, návrh a tlač smútočného oznámenia, dôstojné zabezpečenie pietneho aktu, sprostredkovanie a zabezpečenie kremácie, sprostredkovanie : vyššie hygienické zaopatrenie tiel zosnulých,  balzamovanie (balzamácia) a konzerváciu tiel zosnulých. Ďalej je v prevádzkarni zabezpečený predaj vencov, ikebán, sviečok, kahancov, pohrebných doplnkov a iného tovaru.

Vzhľadom na špecifickosť našich služieb a ponúkaného tovaru je potrebné konzultovať objednávku služieb priamo v prevádzkarni. Prevozy zosnulých treba ohlásiť najskôr telefonicky – stálej službe.